Kas mes esame?

Šiandien informacinės technologijos (IT) – neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, todėl patikimas ir kvalifikuotas IT specialistas yra toks pat svarbus kaip ir šeimos gydytojas.

Mūsų komanda

UAB Itoma komanda – įvairių sričių IT profesionalai, ne vienerius metus kaupę žinias ir patirtį diegiant IT sprendimus bei užtikrinant sklandų IT ūkio darbą Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse. Siekiame, kad mūsų klientai gautų ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir puikų aptarnavimą – jaustų dėmesį ir rūpestį, gautų aiškius, suprantamus bei savalaikius atsakymus į klausimus.

Partnerystė

Į paslaugų teikimą žiūrime kaip į partnerystę – investuojame savo laiką ir resursus kliento verslo specifikos, naudojamų technologijų ir sistemų perpratimui, kad galėtume palaikyti naudojamus bei pasiūlyti naujus IT įrankius veiklos optimizavimui, našumo didinimui, procesų valdymui ir kt. Mums svarbu, kad Jūsų verslas būtų sėkmingas!

Bendradarbiavimas

Bendradarbiaujame su įvairiomis Lietuvos ir užsienio informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonėmis, todėl galime pasiūlyti palankias kainas įrangos ir paslaugų įsigijimui.

Mes esame tas kontaktas, į kurį galite kreiptis bet kokiu IT klausimu!